Nowy numer 46/2019 Archiwum

Spadł deszcz łask

Przed miesiącem poprosili o modlitwę. Kapłani z Polski i z zagranicy dziękują i opowiadają o doświadczeniu modlitewnego wsparcia w trakcie akcji „Jesteście otoczeni”.

Dwie ważne rozmowy

Szczęść Boże,
Dziękuję serdecznie za modlitwę. Sam Pan Bóg wie, czego zechciał mi przez nią udzielić, ale jestem szczególnie wdzięczny za dwie sytuacje, kiedy „niespodziewanie” nastąpiły dwie ważne rozmowy. Te kilka słów podziękowania, które piszę, przypominają mi o podziękowaniu przede wszystkim Panu Bogu, Któremu wszyscy chcemy służyć i Którego wszyscy jesteśmy dłużnikami.
Proszę o dalszą modlitwę.
Ks. Szymon

Dziękuję

Bardzo serdecznie dziękuje za dar modlitwy.
Pozdrawiam
o. Michał

Z mroku samotności do światła obecności

Dziękuję….
Każdy dzień z tym wielkim wsparciem modlitewnym był przejściem z mroku samotności do światła obecności z Panem. Dziękuję za każde westchnięcie za mnie i modlitwę. Ona mnie niosła i będzie niosła nadal do tego, aby nie szukać siebie, ale szukać Jezusa w każdej chwili życia. Raz jeszcze każdemu i każdej dziękuję, dziękuję również Redakcji GOŚCia, za pomysł i za otoczenie mnie swoją modlitwą.

Amen!!!! Chwała Panu za Was.
ks. Rafał Kaca

Niesamowite skutki

Pan Bóg żyje i działa! Bogu niech będą dzięki za czas opieki modlitewnej! Wam, którzy modliliście się w mojej i moich braci intencji i tym, którzy poprzez „Gościa Niedzielnego” uruchomili tyle dobra: Niech Wam Pan Bóg wynagrodzi to, czego dokonaliście. Wybaczcie, ale nie napiszę o skutkach Waszej modlitwy. Są niesamowite. Ale będę się starał, by jej owoce służyły właśnie Wam, na chwałę Pana!
ks. Adam

 

« 1 2 3 4 5 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL