Nowy numer 46/2019 Archiwum

Spadł deszcz łask

Przed miesiącem poprosili o modlitwę. Kapłani z Polski i z zagranicy dziękują i opowiadają o doświadczeniu modlitewnego wsparcia w trakcie akcji „Jesteście otoczeni”.


Prosiłem o modlitwę o deszcz

Miesiąc temu, kiedy zgłaszałem się do tej akcji, nie przypuszczałem, że tak szybko moja prośba zostanie spełniona. Prosiłem o modlitwę o deszcz, gdyż w Boliwii, gdzie pracuję, miały miejsce spore pożary, które dotykały także sporą część moich parafian. I na dobrą sprawę październik jeszcze dobrze się nie rozpoczął i już spadł deszcz, już pierwszego dnia, we wspomnienie św. Tereski, patronki misji, cieszyliśmy się z każdej kropli spadającej z nieba. Wierzę, że to dzięki waszym modlitwom, dlatego pokornie proszę o jeszcze, zwłaszcza teraz, gdy Boliwia targana jest niepokojami i zamieszkami związanymi z niedawnymi wyborami prezydenckimi, która prawdopodobnie nie były do końca uczciwe. Jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać za wszystko.

Pozdrawiam z Boliwii

Największa przygoda życia

Alleluja!
bardzo dziękuję osobom, które modliły się za mnie. Wsparcie i świadectwo wiary jest bardzo potrzebne. Odwzajemniam modlitwą i będę celebrował Eucharystię za osoby, które podejmowały modlitwę za nas, księży, w ramach akcji modlitewnej.
Chciałbym każdemu powiedzieć, by dla nas wszystkich Jezus był przyjacielem, który kocha, pomaga i zbawia. Razem dawajmy światu Jezusa. To największa przygoda życia. Módlcie się, proszę, czasem za moją wspólnotę Szkołę Ewangelizacji Cyryl i Metody oraz za całą społeczność Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego, na którym pracuję.
Niech Pan będzie z Wami. I oczywiście z Redakcją GN.

ks. Przemysław Sawa
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony (Reguła św. Benedykta)

Obiecuję modlitwę

Szczęść Boże,
Dziękuję za modlitwę w intencji księży, która trwa. Obiecuję też modlitwę w intencji tych, którzy modlili się za mnie. Odprawię w tej intencji Mszę św.

ks. Jakub Płonka

Czytaj dalej na następnej stronie

« 1 2 3 4 5 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL