Nowy numer 46/2019 Archiwum

Spadł deszcz łask

Przed miesiącem poprosili o modlitwę. Kapłani z Polski i z zagranicy dziękują i opowiadają o doświadczeniu modlitewnego wsparcia w trakcie akcji „Jesteście otoczeni”.

Dodaje mi skrzydeł

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus !
Przede wszystkim pragnę podziękować inicjatorom modlitwy Margaretki  za kapłanów i tym osobom, które za nas i za mnie się modlą. Jest to  bardzo cenna i piękna inicjatywa. My jako kapłani modlimy się za wiernych, za tych, którzy są powierzeni naszej opiece duszpasterskiej,  ale sami jako słabi i grzeszni ludzie, również potrzebujemy Waszej, Drodzy, modlitwy. Jestem bardzo wdzięczny za Waszą modlitwę i pragnę  powiedzieć, że ja również swoja modlitwą obejmuję tych, do których jestem posłany, także Was. Sama świadomość, że jest ktoś, kto za mnie się modli, już dodaje mi skrzydeł, a o owocach tej modlitwy przekonamy się w niebie.

Bóg zapłać i Szczęść Boże
ks. Jan Różycki

Bardzo dziękuję

Kochani! Bardzo dziękuję za możliwość bycia otoczonym modlitwą. Oby dobro i modlitwa innych zawsze nas otaczały. Postaram się jako dziękczynienie za ten dar odprawić jedną Mszę świętą. Niech Pan obdarzy Was swoim pokojem!
O. Bartłomiej

Ta modlitwa niesie

Bardzo dziękuję za modlitwę, ta modlitwa niesie i dodaje sił do codziennego wchodzenia na ścieżkę nawracania się do gorliwszej służby Panu i Braciom.
fr. Sebastian

Czytaj dalej na następnej stronie

« 1 2 3 4 5 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL