Nowy numer 09/2024 Archiwum

Naturalny błysk

Jak zrobić elegancki makijaż i nie dodać sobie lat? Na co zwracają uwagę stylistki i jakie błędy najczęściej popełniamy?

Twarz kobiety dojrzałej wymaga odpowiedniej oprawy i pielęgnacji. Nie trzeba przesadzać z tymi zabiegami, aby zachować ładną, promienną skórę i zadbany wygląd. Makijaż wieczorowy kojarzy się z mocniejszym, błyszczącym akcentem, co nie zawsze jest korzystne dla pań powyżej 50. roku życia (zresztą dla młodszych też bywa zgubny). Jak podkreślić urodę, aby nie popełnić błędów, które popsują końcowy efekt i dodadzą lat? Wiele sposobów i wskazówek odnaleźć można na blogach stylistek. Oto niektóre z nich.

Dostępne jest 31% treści. Chcesz więcej? Zaloguj się i rozpocznij subskrypcję.
Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Anna Leszczyńska-Rożek

Redaktorka działu „4 strony kobiety"

Absolwentka muzykologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Współzałożycielka Stowarzyszenia Śląska Kawiarnia Naukowa, w którym koordynowała projekty „Cztery żywioły" (cykl zajęć dla dzieci w gorszej sytuacji materialno-rodzinnej), wystawę fotografii naukowej „Mikro-Makro. Skale wszechświata" i cykliczne spotkania Śląskiej Kawiarni Naukowej w Katowicach. Autorka tekstów w miesięczniku „Mały Gość Niedzielny". Od 2018 r. w „Gościu Niedzielnym" prowadzi dział Cztery Strony Kobiety. Mama bliźniąt i żona Tomasza. Gra na skrzypcach w zespole Dobre Ludzie. Żegluje, eksperymentuje w kuchni, a od czasu do czasu wyrusza do dalekich krajów (m.in. Uganda, Islandia i Indie), by poznawać nowych ludzi, smaki, zapachy i miejsca.

Kontakt:
Więcej artykułów Anny Leszczyńskiej-Rożek