Nowy numer 42/2019 Archiwum

Płaszcz na jesienne chłody

Kiedy temperatura za oknem spada, dobrym rozwiązaniem jest ciepły, elegancki płaszcz. Na co zwrócić uwagę przy jego zakupie?

Choć w sklepach dominują szarości i raczej ciemne kolory, wybór jesiennych płaszczy jest ogromny. Fasony, materiały i zróżnicowane ceny powodują, że czasem łatwo się zniechęcić w poszukiwaniach czegoś odpowiedniego dla siebie. Tymczasem przy odrobinie chęci, ustalenia swoich priorytetów i zakresu finansowego każda kobieta wybierze dla siebie odpowiedni model. Elegancki, sportowy, w formie kurtki czy futerka – wszystko zależy od naszych oczekiwań i osobowości oraz od tego, gdzie będziemy taki płaszcz nosić. Jest kilka wskazówek, które mogą okazać się pomocne przy wyborze. Warto na nie zwrócić uwagę niezależnie od panujących w tym sezonie trendów.

Dostępne jest 11% treści. Chcesz więcej? Wykup dostępu do całego artykułu. Cena 1,23. Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Anna Leszczyńska-Rożek

Redaktorka działu „4 strony kobiety"

Absolwentka muzykologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Współzałożycielka Stowarzyszenia Śląska Kawiarnia Naukowa, w którym koordynowała projekty „Cztery żywioły" (cykl zajęć dla dzieci w gorszej sytuacji materialno-rodzinnej), wystawę fotografii naukowej „Mikro-Makro. Skale wszechświata" i cykliczne spotkania Śląskiej Kawiarni Naukowej w Katowicach. Autorka tekstów w miesięczniku „Mały Gość Niedzielny". Od 2018 r. w „Gościu Niedzielnym" prowadzi dział Cztery Strony Kobiety. Mama bliźniąt i żona Tomasza. Gra na skrzypcach w zespole Dobre Ludzie. Żegluje, eksperymentuje w kuchni, a od czasu do czasu wyrusza do dalekich krajów (m.in. Uganda, Islandia i Indie), by poznawać nowych ludzi, smaki, zapachy i miejsca.

Kontakt:
Więcej artykułów Anny Leszczyńskiej-Rożek

Zobacz także

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji