Nowy Numer 21/2019 Archiwum

"Wszystkie pieniądze świata"

Z cyklu: Jaki film warto obejrzeć?

Film Ridleya Scotta może być przestrogą dla tych, którzy zbyt sobie cenią pieniądz, a relacje z bliskimi traktują w kategoriach opłacalności. Na koniec zostają sami z rzeczami, których nie wezmą ze sobą do grobu. 

Thriller Promo "BUTTERFLY ON A WHEEL" Film Trailer 55"

GOŚĆ NIEDZIELNY DODANE 30.10.2018 AKTUALIZACJA 19.03.2019

Gdy przyjdzie ci do głowy, by zrobić coś niedobrego...

16-letni wnuk miliardera Jeana Paula Getty'ego (Christopher Plummer) zostaje uprowadzony w Rzymie. Porywacze żądają od matki olbrzymiego okupu. Kobieta twierdzi, że nie ma takich pieniędzy, kidnaperzy zwracają jej uwagę, że jej teść ma. Gail Harris (Michelle Williams) udaje się do Jeana Getty'ego by prosić go o pieniądze. Zamiast niego dostaje byłego agenta Fletchera Chase'a (Mark Wahlberg), który ma zbadać sprawę porwania wnuka. Wszystko wskazuje na to, że porwanie to głupi żart, który ma wyciągnąć od miliardera pieniądze. Sprawa jednak się komplikuje, gdy do poczytnej gazety trafia odcięte ucho nastolatka i groźba, że John Paul Getty (Charlie Plummer) zostanie przesłany po kawałku, jeśli porywacze nie otrzymają pieniędzy. 

Film wciąga w akcję. Poznajemy historię Jeana Getty'ego i jego rodziny. Miliarder ma raczej destrukcyjny wpływ na całą rodzinę. Jedyne co ceni to rzeczy. Niesamowita jest scena jak odmawia zapłacenia okupu, a potem kupuje obraz za niebotyczną sumę. 

Poniżej trailer.

ALL THE MONEY IN THE WORLD - Official Trailer (HD)
Sony Pictures Entertainment

« 1 »

Zobacz także

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL