Nowy numer 3/2021 Archiwum

Gdy przyjdzie ci do głowy, by zrobić coś niedobrego...

Z cyklu: Jaki film warto obejrzeć?

"Godziny strachu" z 2007 roku to jeden z lepszych filmów, jaki widziałam w ostatnim czasie. Koniec zaskakuje. I aż się boję, by nie napisać za dużo. Naprawdę warto go zobaczyć, może nawet polecić innym.

Obsada jest naprawdę niezła: Gerard Butler, Maria Bello i Pierce Brosnan. Podobno scenarzysta William Morrissey miał dość thrillerów sensacyjnych, których początek jest niezły, ale zakończenie rozczarowuje. Stworzył więc thriller, którego zakończenie faktycznie jest nieprzewidywalne.

Neil i Abby to szczęśliwe małżeństwo. Mają wymarzony dom, uroczą córeczkę Sophie, a Neil spełnia się zawodowo, awans zdaje się być na wyciągnięcie ręki. Wszystko się układa do pewnej soboty. Abby zamawia opiekunkę do dziecka, co prawda jest nią trochę zaniepokojona, ale wsiada z Neilem do auta i odjeżdżają. Nagle okazuje się, że na tylnym siedzeniu mają pasażera, który zdecydowanie nie ma dobrych zamiarów. Grozi im, że jeśli nie będą robić tego, co im każe, ich córka zginie.

W życiu Neila i Abby rozpoczyna się kilka szaleńczych godzin. Czy będą w stanie zrobić wszystko, by uratować córkę i siebie nawzajem? I "kto zabija motyla na kole"?

Ten film jest także przestrogą, gdy przychodzi nam do głowy zrobienie czegoś niedobrego...

Thriller Promo "BUTTERFLY ON A WHEEL" Film Trailer 55"
John Razz

 

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama