GN 21/2020 Archiwum
 • Andda
  29.01.2020 13:01
  Ech, czy naprawdę we Włocławku, Rybniku, Żorach i na Zadolu nie ma już duszpasterzy? Czy im się tak nie chce, że pod byle pretekstem oddają powierzone sobie zadanie formowania wiernych komukolwiek...? :-(
  • dziadkalwaryjski
   29.01.2020 19:34
   Ww pan jest ekspertem w pewnej, nieszerokiej specjalności. Nie "przejmuje zadań" powierzonych duszpasterzom, ani nie "formuje wiernych", ale głosi w seminarium za pozwoleniem władz.
   doceń 2
 • MarB
  29.01.2020 20:51
  I znowu;) hejcik płynie....
  doceń 2
 • MarB
  29.01.2020 20:54
  Dzięki Marcin za Twoje teksty! Niech Ci Błogosławi Pan!
  doceń 5
 • Anacamptis
  29.01.2020 22:21
  Super tekst. Panie Boże zapłać za mądrych redaktorów.
  doceń 5
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Marcin Jakimowicz

Dziennikarz działu „Kościół”

Absolwent wydziału prawa na Uniwersytecie Śląskim. Po studiach pracował jako korespondent Katolickiej Agencji Informacyjnej i redaktor Wydawnictwa Księgarnia św. Jacka. Od roku 2004 dziennikarz działu „Kościół” w tygodniku „Gość Niedzielny”. W 1998 roku opublikował książkę „Radykalni” – wywiady z Tomaszem Budzyńskim, Darkiem Malejonkiem, Piotrem Żyżelewiczem i Grzegorzem Wacławem. Wywiady z tymi znanymi muzykami rockowymi, którzy przeżyli nawrócenie i publicznie przyznają się do wiary katolickiej, stały się rychło bestsellerem. Wydał też m.in.: „Dziennik pisany mocą”, „Pełne zanurzenie”, „Antywirus”, „Wyjście awaryjne”, „Pan Bóg? Uwielbiam!”, „Jak poruszyć niebo? 44 konkretne wskazówki”. Jego obszar specjalizacji to religia oraz muzyka. Jest ekspertem w dziedzinie muzycznej sceny chrześcijan.

Czytaj artykuły Marcina Jakimowicza


Zobacz także

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji