Nowy numer 04/2020 Archiwum
 • PeterW
  25.11.2019 10:52
  Często ludzie zatracają znaczenie pojęcia Miłość. Miłość to niekoniecznie przytulanki i całuski - ten sposób okazywania miłości jest jednym z wielu, niekoniecznie najważniejszy. To przede wszystkim wola, chęć wspierania i pomocy. Nie zawsze będzie miło i przyjemnie, ma być skutecznie, byśmy doszli cali i zdrowi do Ojca w Niebie.
  doceń 7
 • AWIK
  25.11.2019 11:12
  "Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty
  To też nie diabeł rogaty
  Ani miłość kiedy jedno płacze
  A drugie po nim skacze
  Bo miłość to żaden film w żadnym kinie
  Ani róże ani całusy małe duże
  Ale miłość kiedy jedno spada w dół
  Drugie ciągnie je ku górze"
  doceń 7
 • Lucjan_Biel
  25.11.2019 16:45
  Lucjan_Biel
  Chętnie pójdę do takiego kościoła nielajtowego. Ale gdzie on jest?
  doceń 1
 • Anonim (konto usunięte)
  25.11.2019 20:58
  "Przeorani przez życie ludzie szukają prawdziwego Boga. Tego, który dotyka, uzdrawia i rzuca na ziemię ogień." - to są niedowiarki.
  doceń 1
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Marcin Jakimowicz

Dziennikarz działu „Kościół”

Absolwent wydziału prawa na Uniwersytecie Śląskim. Po studiach pracował jako korespondent Katolickiej Agencji Informacyjnej i redaktor Wydawnictwa Księgarnia św. Jacka. Od roku 2004 dziennikarz działu „Kościół” w tygodniku „Gość Niedzielny”. W 1998 roku opublikował książkę „Radykalni” – wywiady z Tomaszem Budzyńskim, Darkiem Malejonkiem, Piotrem Żyżelewiczem i Grzegorzem Wacławem. Wywiady z tymi znanymi muzykami rockowymi, którzy przeżyli nawrócenie i publicznie przyznają się do wiary katolickiej, stały się rychło bestsellerem. Wydał też m.in.: „Dziennik pisany mocą”, „Pełne zanurzenie”, „Antywirus”, „Wyjście awaryjne”, „Pan Bóg? Uwielbiam!”, „Jak poruszyć niebo? 44 konkretne wskazówki”. Jego obszar specjalizacji to religia oraz muzyka. Jest ekspertem w dziedzinie muzycznej sceny chrześcijan.

Czytaj artykuły Marcina Jakimowicza


Zobacz także

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji