Nowy numer 13/2020 Archiwum

Australia: Sąd chroni gejów przed kobietami

Dyskryminacja ze względu na płeć jest w Australii zabroniona, ale sąd w Melbourne postanowił uczynić wyjątek i przyznać barowi dla gejów prawo niewpuszczania kobiet - informują w piątek australijskie media.

Sąd uznał, że klienci baru Sircuit w Melbourne mają prawo do ochrony przed kobietami, "kwestionującymi ich homoseksualizm".

W 2009 roku pewien nocny klub dla gejów w Melbourne uzyskał zgodę na selekcjonowanie potencjalnych gości pod kątem orientacji seksualnej, ale wkrótce zostało to ponownie zabronione.

 

« 1 »

Polecamy

  • Marcin
    12.06.2011 13:02
    Rozumiem tych gejów, bo co by to było, gdyby po kilkunastu latach okazało się, że jednak nie są gejami, a życie sobie już zdążyli zniszczyć.

    Strach..
    doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama