GN 14/2020 Archiwum

Już 350 tys. ludzi broni dzieci

Ochrona życia. Wielki sukces odniósł Komitet Inicjatywy Ustawodawczej, który zbiera podpisy pod obywatelskim projektem ustawy mającej powstrzymać w Polsce proceder zabijania nienarodzonych dzieci.

Napłynęło już 350 tys. podpisów i wciąż przychodzą nowe. Sejm będzie więc musiał zająć się tym projektem, bo podpisów jest już więcej niż wymagane 100 tysięcy. Poniżej publikujemy list komitetu, który wpłynął na adres GN.

Dziękujemy!
W imieniu Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej i wszystkich dzieci wołających o ratunek, serdecznie dziękujemy setkom tysięcy osób, które udzieliły poparcia projektowi ustawy gwarantującej prawo do życia każdego dziecka od poczęcia.

Szczególnie dziękujemy dziesiątkom tysięcy osób zaangażowanych w akcję zbierania podpisów. 14 kwietnia podpisy zostaną złożone u Marszałka Sejmu. O dalszych działaniach podejmowanych w celu uchwalenia ustawy będziemy Państwa informować poprzez www.stopaborcji.pl i inne media.
Mariusz Dzierżawski i Jacek Sapa

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama