GN 28/2018 Archiwum

Muzea Watykańskie otwarte w nocy

Pod koniec kwietnia w związku z masowym napływem wiernych z całego świata na beatyfikację Jana Pawła II Muzea Watykańskie będą czynne także w nocy - ogłosiła ich dyrekcja. Od 26 do 29 kwietnia i 2 maja czynne będą dodatkowo od godziny 19.00 do północy.

Podczas tego nadzwyczajnego nocnego otwarcia muzeów ostatni zwiedzający będą wpuszczani o godzinie 22.00.

Ponadto dyrekcja Muzeów Watykańskich w wydanym komunikacie poinformowała, że osoby, które przedstawią list z parafii, diecezji lub innej kościelnej instytucji, potwierdzający, że są uczestnikami pielgrzymki z okazji beatyfikacji polskiego papieża, będą miały prawo kupić bilet wstępu po obniżonej cenie 8 euro. Pełna cena biletu to 15 euro.

« 1 »

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama