Nowy numer 22/2023 Archiwum

…i łódzka Piwnica w Łodzi

Po dwóch znakomitych krążkach zbierających najciekawsze piosenki i skecze Łódzkiej Piwnicy Przechowalnia doczekaliśmy się kolejnego albumu.

Na płycie znów rządzą gospodarze programu: małżeństwo Elżbieta Adamiak i Andrzej Poniedzielski oraz Artur Andrus. W trzeciej części kompilacji usłyszymy perełki kilkudziesięciu piwnicznych spotkań. Rewelacyjny klimat, nietuzinkowi wykonawcy, a nade wszystko humor monologów konferansjerskich Andrusa i Poniedzielskiego.

Czapki z głów. „Przechowalnia. Bardzo bezpieczne przechowanie świata, który przechować należy. Przy okazji przechowywania – można sobie tym światem pooddychać. A potem przechować go w sobie. I o tym wszystkim jest ta płyta” – opowiadają autorzy.

Obie płyty kupisz na: www.ruah.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Marcin Jakimowicz

Dziennikarz działu „Kościół”

Absolwent wydziału prawa na Uniwersytecie Śląskim. Po studiach pracował jako korespondent Katolickiej Agencji Informacyjnej i redaktor Wydawnictwa Księgarnia św. Jacka. Od roku 2004 dziennikarz działu „Kościół” w tygodniku „Gość Niedzielny”. W 1998 roku opublikował książkę „Radykalni” – wywiady z Tomaszem Budzyńskim, Darkiem Malejonkiem, Piotrem Żyżelewiczem i Grzegorzem Wacławem. Wywiady z tymi znanymi muzykami rockowymi, którzy przeżyli nawrócenie i publicznie przyznają się do wiary katolickiej, stały się rychło bestsellerem. Wydał też m.in.: „Dziennik pisany mocą”, „Pełne zanurzenie”, „Antywirus”, „Wyjście awaryjne”, „Pan Bóg? Uwielbiam!”, „Jak poruszyć niebo? 44 konkretne wskazówki”. Jego obszar specjalizacji to religia oraz muzyka. Jest ekspertem w dziedzinie muzycznej sceny chrześcijan.

Czytaj artykuły Marcina Jakimowicza


Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Quantcast