Nowy numer 49/2020 Archiwum

Radość grania

Porozumienie zachwyciło przed rokiem widzów Małej Sceny festiwalu Song of Songs. Radość i pasja, z jaką zespół wykonał swe pełne melodii piosenki, sprawiła, że zgarnął główną nagrodę.

Tegoroczna edycja imprezy pokazała, że nie był to przypadek. Muzycy zagrali pełnowymiarowy koncert na dużej scenie i czuli się na niej jak ryby w wodzie. Tłum znakomicie bawił się pod sceną, z której płynęło jednoznaczne ewangeliczne przesłanie w radosnej rockowej, gitarowej oprawie.

Widać, że przez rok zespół sporo się nauczył. Producentem muzycznym krążka jest Robert Friedrich. Usłyszymy 10 kompozycji, sporo melodii, teksty będące szczerymi modlitwami. Największym hitem będzie piosenka „Amen” (na płycie znajdziemy teledysk do tego kawałka!). Słyszałem, jak młodzi po koncercie nucili ją pod nosem.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Marcin Jakimowicz

Dziennikarz działu „Kościół”

Absolwent wydziału prawa na Uniwersytecie Śląskim. Po studiach pracował jako korespondent Katolickiej Agencji Informacyjnej i redaktor Wydawnictwa Księgarnia św. Jacka. Od roku 2004 dziennikarz działu „Kościół” w tygodniku „Gość Niedzielny”. W 1998 roku opublikował książkę „Radykalni” – wywiady z Tomaszem Budzyńskim, Darkiem Malejonkiem, Piotrem Żyżelewiczem i Grzegorzem Wacławem. Wywiady z tymi znanymi muzykami rockowymi, którzy przeżyli nawrócenie i publicznie przyznają się do wiary katolickiej, stały się rychło bestsellerem. Wydał też m.in.: „Dziennik pisany mocą”, „Pełne zanurzenie”, „Antywirus”, „Wyjście awaryjne”, „Pan Bóg? Uwielbiam!”, „Jak poruszyć niebo? 44 konkretne wskazówki”. Jego obszar specjalizacji to religia oraz muzyka. Jest ekspertem w dziedzinie muzycznej sceny chrześcijan.

Czytaj artykuły Marcina Jakimowicza


Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zobacz także