Nowy numer 43/2020 Archiwum

Wiosna w TVP 2

Telewizyjna Dwójka zapowiada w wiosennej ramówce szereg programów, nie tylko rozrywkowych, które mają zwiększyć jej oglądalność, tym bardziej że Polsat i TVN również przygotowują wiele nowości.

Jeszcze w lutym miał swoją premierę magazyn „MC2 – Maszyna czasu Manna i Materny”, w którym autorzy, dzięki swemu genialnemu wynalazkowi, podróżują w przeszłość i w przyszłość. Jednak szczególne nadzieje TVP2 wiąże z programem „Przebojowe Polki”, w którym od 10 marca na żywo będzie można śledzić rywalizację interesujących kobiet z całej Polski o tytuł Przebojowej Polki. W każdym z odcinków widowiska wezmą udział cztery panie, które zmierzą się ze sobą w kilku konkurencjach rozgrywanych w trzech rundach.

Kandydatki muszą wykazać się refleksem, poczuciem humoru, błyskotliwością i umiejętnością wybrnięcia z trudnej sytuacji. W programie jurorzy pełnią tylko funkcję doradczą dla telewidzów. Telewidzowie jako jedyni będą mieli możliwość zagłosowania na Przebojową Polkę. Łączna pula nagród w programie to ok. 250 000 zł, a Przebojowa Polka wygra w wielkim finale 60 tys. zł. Dla widzów „Przebojowych Polek” specjalne atrakcje przygotowała telewizja interaktywna iTVP. W serwisie polki.itvp.pl oprócz kolejnych odcinków audycji, dostępnych na żywo i w trybie na żądanie, znajdą się także reportaż z castingów do programu, wideowizytówki kandydatek oraz wideoblog programu, który będzie opisywać kulisy jego produkcji.

Również 10 marca zadebiutuje na antenie TVP2 dynamiczny program rozrywkowy dla całej rodziny pt. „Smaczne Go!”. W pierwszej części programu drużyny składają się z dwóch osób – szefa kuchni i osoby z publiczności. W drugiej część gotuje zaproszona do programu gwiazda. Na wykonanie zadania drużyny mają tylko 20 minut. „Smaczne Go!” to znany już w dziesięciu krajach program rozrywkowy dla całej rodziny. Tydzień później, 16 marca, rozpocznie się „Wielki Poker”, czyli teleturniej, w którym aby wygrać, trzeba wykazać się nie tylko wiedzą, lecz także sprytem, refleksem, spokojem i opanowaniem. Dobrze jest znać techniki gier strategiczno-psychologicznych.

W każdym odcinku można zdobyć nagrodę wartą 50 000 złotych! Zwycięzcy kolejnych sześciu odcinków eliminacyjnych spotykają się w finale, w którym walczą o 250 000 złotych! Zawodników do walki zagrzewać będą prowadzący: Piotr Burczyk i Cezary Kosiński. Prócz programów rozrywkowych TVP2 przedstawi m.in. nowe odcinki serialu „Pitbul”. Akcja 13-odcinkowej kontynuacji rozgrywa się pół roku po wydarzeniach z ostatniego odcinka pierwszej części, a jego bohaterowie zostali przeniesieni do wydziału ds. terroru kryminalnego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Dziennikarz działu „Kultura”

W latach 1991 – 2004 prezes Śląskiego Towarzystwa Filmowego, współorganizator wielu przeglądów i imprez filmowych, współautor bestsellerowej Światowej Encyklopedii Filmu Religijnego wydanej przez wydawnictwo Biały Kruk. Jego obszar specjalizacji to film, szeroko pojęta kultura, historia, tematyka społeczno-polityczna.

Kontakt:
edward.kabiesz@gosc.pl
Więcej artykułów Edwarda Kabiesza

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zobacz także