Nowy numer 2/2021 Archiwum

'Puls Wieczoru' po nowemu

Puls Wieczoru to codzienny wieczorny program publicystyczny Telewizji Puls.

Emitowany jest codziennie o godz. 20.00, a jego gośćmi są politycy, publicyści, naukowcy, biznesmeni – czyli albo aktorzy życia publicznego, albo ludzie potrafiący ciekawie skomentować życie publiczne.

„Staramy się robić program mądrzejszy niż inni. Nie tylko wnikliwie – i kiedy trzeba, zdecydowanie – dopytywać naszych gości o ich działania czy poglądy, ale również dać im możliwość pełniejszego przedstawienia swoich myśli. Nie dopuszczamy do, mówiąc kolokwialnie, lania wody, ale z drugiej strony nie chcemy, aby ważne aspekty dyskutowanych problemów ginęły w niepotrzebnym szumie i agresywnym chaosie” – informują o swoim programie jego twórcy Jacek Sobala (na zdjęciu) i Joanna Lichocka.

Już od 12 stycznia w każdy piątek „Puls Wieczoru” pojawia się na antenie wzbogacony filmowymi felietonami o najważniejszych wydarzeniach minionego tygodnia. Fakty, ludzie i ich wypowiedzi zilustrują dyskusję w studio, a skomentują je goście programu

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Dziennikarz działu „Kultura”

W latach 1991 – 2004 prezes Śląskiego Towarzystwa Filmowego, współorganizator wielu przeglądów i imprez filmowych, współautor bestsellerowej Światowej Encyklopedii Filmu Religijnego wydanej przez wydawnictwo Biały Kruk. Jego obszar specjalizacji to film, szeroko pojęta kultura, historia, tematyka społeczno-polityczna.

Kontakt:
edward.kabiesz@gosc.pl
Więcej artykułów Edwarda Kabiesza

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zobacz także