Nowy numer 3/2021 Archiwum

Osiołki na żywo

Bardzo ucieszyła mnie ta płyta. Bo zespół o najdłuższej nazwie w Polsce (40 synów i 30 wnuków jeżdżących na 70 oślętach), czyli popularne „Osiołki”, o niebo lepiej wypada na żywo niż w zaciszu studia.

Ich płyty są trochę za grzeczne. A przecież skoczne piosenki wrocławian pełne są ognia, folkowych melodii, a nogi same rwą się do tańca. „Osiołki” zabierają nas na godzinny koncert.

Na płycie zatytułowanej koncertowo znajdziemy 13 piosenek w dynamicznych wersjach, wykonywanych przez wrocławian i zaproszonych specjalnie na tę płytę gości.

Usłyszymy popularne piosenki „Kiedy mamy problem”, „Najlepsze życzenia”, świetne, pulsujące reggae „Pan daje sny” i prawdziwy przebój „Łaska twoja Panie”. Obejrzymy też teledysk do piosenki „Rastafarianty” i relację wideo z wyjazdu ewangelizacyjnego do Bułgarii.

Płytę znajdziesz w sklepie: www.paganini.com.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Marcin Jakimowicz

Dziennikarz działu „Kościół”

Absolwent wydziału prawa na Uniwersytecie Śląskim. Po studiach pracował jako korespondent Katolickiej Agencji Informacyjnej i redaktor Wydawnictwa Księgarnia św. Jacka. Od roku 2004 dziennikarz działu „Kościół” w tygodniku „Gość Niedzielny”. W 1998 roku opublikował książkę „Radykalni” – wywiady z Tomaszem Budzyńskim, Darkiem Malejonkiem, Piotrem Żyżelewiczem i Grzegorzem Wacławem. Wywiady z tymi znanymi muzykami rockowymi, którzy przeżyli nawrócenie i publicznie przyznają się do wiary katolickiej, stały się rychło bestsellerem. Wydał też m.in.: „Dziennik pisany mocą”, „Pełne zanurzenie”, „Antywirus”, „Wyjście awaryjne”, „Pan Bóg? Uwielbiam!”, „Jak poruszyć niebo? 44 konkretne wskazówki”. Jego obszar specjalizacji to religia oraz muzyka. Jest ekspertem w dziedzinie muzycznej sceny chrześcijan.

Czytaj artykuły Marcina Jakimowicza


Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zobacz także