Nowy numer 47/2022 Archiwum

Kanał Tomasza Samołyka wrócił na YouTube

Znany katolicki youtuber Tomasz Samołyk odzyskał swój kanał, który w piątek został przejęty przez hakerów.

Tomasz Samołyk to twórca internetowy, który od kilku lat prowadzi jeden z popularniejszych katolickich kanałów na YouTube, gdzie zgromadził ponad 100 tysięcy subskrybentów. W każdy poniedziałek publikował tam filmy, w których poruszał bieżące tematy z perspektywy katolickiej, reportaże o ludziach służących na rzecz potrzebujących czy rozmowy z ludźmi Kościoła. Kanał cieszył się dużą popularnością a filmy często stawały się podstawą do ożywionych dyskusji internautów. 

W piątek twórca poinformował, że jego kanał padł ofiarą ataku hakerskiego i stracił do niego dostęp, w niedzielę kanał został całkowicie usunięty z serwisu YouTube. Dziś rano na kanale pojawił się film, w którym Tomasz Samołyk informuje, że kilkudniowe próby odzyskania konta zakończyły się sukcesem i dziękuje wszystkim, którzy wsparli go w ostatnich dniach.

- To jest absolutnie niewyobrażalne i nie przesadzam, używając tego słowa, co mnie spotkało od was. Ilość serdeczności, wyrazów wsparcia, chęci niesienia pomocy od przeróżnych osób, z przeróżnych środowisk, o przeróżnej wpływowości, to jest coś niewyobrażalnego. Jestem wam za to bardzo, bardzo wdzięczny, słów mi brakuje, żeby wyrazić swoją wdzięczność. Przez te kilka dni w momentach bardzo wielkiego kryzysu przeglądałem sobie komentarze od was i ze wzruszeniem czułem, że jesteście ze mną. Myślę, że to będzie takie paliwo, którego w momentach kryzysowych będę sobie dolewał, żeby w chwilach zwątpienia nie ustawać i pamiętać, że jesteście wy, że to dla was chcę mówić o Panu Bogu i że wy tego potrzebujecie - mówi autor. 

 

Sprawa usunięcia mojego kanału i podziękowania
Tomasz Samołyk

 

Zobacz też:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy