Nowy numer 49/2020 Archiwum

EKOSONG 2009

Katowice. 27 czerwca 2009 r. na kalwarii panewnickiej przy klasztorze franciszkanów odbędzie się Festiwal Piosenki Ekologicznej. Razem z misterium „Kalwaria Śląska” Festiwal EKOSONG 2009 stanowi część ob-chodów jubileuszu 800-lecia istnienia zakonu franciszkańskiego.

W dziedzinie piosenki ekologicznej dla uczestników przewidziane są 2 kategorie: grupa A (zespoły ze szkół podstawowych, zespoły ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, zespoły inne) oraz grupa B (wykonawcy indywidualni).

Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest przygotowanie dwóch utworów o tematyce ekologicznej, mile widziane są kompozycje autorskie. Wymagane są podkłady muzyczne na profesjonalnych nośnikach dźwiękowych lub akompaniament na żywo – w tym przypadku należy określić w zgłoszeniu rodzaj instrumentarium. Nagrane utwory w formacie pliku MP3, lub nagrań na nośniku CD wraz z wydrukowanymi tekstami należy przesłać z kartą zgłoszeniową na adres organizatora festiwalu.

Jury po przesłuchaniu wszystkich nadesłanych utworów wybierze laureatów z poszczególnych kategorii, którzy wezmą udział w festiwalu 27 czerwca br. i będą ubiegać się o nagrodę festiwalu – Przebibetona 2009. Szczegółowe informacje, regulamin oraz karta zgłoszeniowa znajdują się na stronie www.ekosong.panewniki.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama