Nowy numer 42/2020 Archiwum

Trojaczki potrzebują pomocy

30 kwietnia 2006 r. w 30. tygodniu ciąży urodziłam trojaczki. Ze względu na niską masę urodzeniową i wcześniactwo nasi trzej chłopcy: Krzyś, Kacper i Karol przebywali 2 miesiące w inkubatorach na oddziale intensywnej terapii.

Dopiero po tym czasie mogliśmy zabrać dzieci do domu. Niestety, w dalszym ciągu nie przybierały na wadze, więc po kolejnych badaniach chłopcy trafili do szpitala – Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie na oddział chorób metabolicznych z diagnozą: hiperkalcemia (nadmiar wapnia w organizmie).

Chłopcy od tamtej pory są na specjalnej diecie i specjalnym mleku z niską zawartością wapnia. Wszystkie posiłki dla całej trójki muszą być przygotowywane na wodzie „Żywiec”. Od czerwca 2006 r. chłopcy są objęci intensywną rehabilitacją metodą NDT-Bobath.

Na częste dojazdy do Centrum Zdrowia Dziecka, koszty rehabilitacji oraz diety nie wystarczają dochody mojego męża (ja ze względu na rehabilitację przebywam na bezpłatnym urlopie wychowawczym). Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie i pomoc. W imieniu dzieci z góry bardzo dziękujemy.

Wpłaty prosimy kierować:
Fundacja Dzieciom „Zdążyć z pomocą”
ul. Łomiańska 5
01-685 Warszawa
41 1240 1037 1111 0010 1321 9362
Z dopiskiem: „darowizna na leczenie i rehabilitację Krzysia, Kacpra i Karola Adamowicz”.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama