Nowy numer 49/2019 Archiwum

Szukamy Proboszcza Roku

Kolejna edycja ogólnopolskiego konkursu „Proboszcz Roku” ruszyła 15 grudnia. W rywalizacji może uczestniczyć każda katolicka parafia, która chce pochwalić się swoim proboszczem i opowiedzieć o duszpasterskich „dziełach i inicjatywach”.

Kandydatów do tytułu „Proboszcz Roku 2007” można zgłaszać do marca przyszłego roku. Zgłoszenie powinno być podpisane przez 10 rodzin z parafii i oprócz podstawowych danych powinno zawierać ilustrowaną zdjęciami prezentację kandydata i jego wyjątkowej działalności. Zwycięzca zostanie wybrany z grona 12 półfinalistów wyłonionych przez kapitułę konkursu. Ogłoszenie laureata nastąpi podczas gali w Sekretariacie Episkopatu Polski w czerwcu 2007 roku.

Organizatorem konkursu jest Katolicka Agencja Informacyjna, a honorowym patronatem objął go przewodniczący Komisji Duszpasterstwa Ogólnego Episkopatu abp Damian Zimoń.

Szczegółowych informacji o konkursie udziela organizator, czyli Katolicka Agencja Informacyjna. Pojawią się one również na stronach www.proboszczroku.pl oraz www.ekai.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama