Nowy numer 48/2020 Archiwum

Internet na wsi

„Rzeczpospolita Internetowa” to adresowany do gmin wiejskich program, który ma na celu wyrównywanie szans edukacyjnych i życiowych mieszkańców wsi. Wymaga on zaangażowania lokalnej społeczności, fundacji i stowarzyszeń tworzących tzw. Lokalne Grupy Działania.

Uczestnicy programu biorą udział w konkursie, w którym mogą otrzymać dofinansowanie różnych lokalnych projektów, obejmujących działalność społeczno-edukacyjną na wsi z wykorzystaniem Internetu. Do zdobycia jest od 5 do 50 tys. zł. Dodatkowo Fundacja Grupy TP – organizator programu – przekaże sprzęt komputerowy, aparaty cyfrowe, projektory, kamery internetowe, ekrany.

Szczegółowe informacje o programie „Rzeczpospolita Internetowa” można znaleźć na stronie: www.rp-internetowa.pl. Tam też dostępny jest formularz zgłoszenia udziału w konkursie. Można też kontaktować się z pracownikami Biura Programu „Rzeczpospolita Internetowa” pod adresem: Rakowiecka 39a/14 02-532 Warszawa, tel. 0 800 201 201 (bezpłatna infolinia dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00–15.00).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama