Nowy numer 48/2020 Archiwum

XXII Niedziela Zwykła

Wyznaliśmy wiarę w Boga, który jest źródłem wszelkiego dobra. Niech nasza modlitwa będzie potwierdzeniem tej wiary.

1. Módlmy się za Kościół na całym świecie. Niech zgodnie z nawoływaniem Chrystusa ukazuje wszędzie mądrość Krzyża, dzięki któremu możemy osiągnąć zbawienie.

2. Módlmy się za Ojca Świętego Benedykta XVI. Niech nie opuszcza go zapał w głoszeniu Ewangelii, a głoszone z mocą Słowo niech prowadzi powierzone mu owce na obfite pastwiska.

3. Módlmy się za dzieci i młodzież, którzy w za kilka dni rozpoczną nowy rok szkolny i katechetyczny. Niech odnowieni na ciele i na duchu podejmą z radością uczniowskie obowiązki.

4. Módlmy się za tych, którzy nie potrafią zgodzić się na cierpienie, które ich spotyka. Niech Pan przemieni ich serca i okaże im swoje miłosierdzie .

5. Módlmy się za zmarłych, których Bóg powołał do wieczności. Niech nasza modlitwa pomoże im jak najszybciej osiągnąć wieczną nagrodę w niebie.

6. Módlmy się za nas samych. Niech ofiara, przez którą tracimy nasze życie, stanie się przyczyną, dzięki której znajdziemy życie wieczne.

Boże, Ojcze, okaż nam swoje miłosierdzie, wysłuchaj modlitw, które do Ciebie zanosimy i umocnij naszą nadzieję, który żyjesz i królujesz na wieki wieków.
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama