Nowy numer 5/2023 Archiwum

Roraty 2022 – ważna informacja dla zamawiających materiały

W tym roku proponujemy na Adwent materiały duszpasterskie pod hasłem „Z narodzeniem Jezusa było tak...”. Co powinni wiedzieć zamawiający telefonicznie.

W związku bardzo dużą liczbą zamówień telefonicznych kontakt tą drogą z działem sprzedaży w najbliższych dniach może być utrudniony. Prosimy o wyrozumiałość. Jednocześnie polecamy skorzystanie z dwóch innych sposobów składania zamówień:

drogą e-mailową: sprzedaz@igomedia.pl
przez sklep internetowy: sklep.gosc.pl

Przygotowane przez nasz zespół materiały cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. W trakcie Rorat dzieci poprowadzi św. Joachim, ojciec Maryi i dziadek Jezusa. Razem z nim będziemy poznawać bohaterów historii zbawienia. Przypominamy, że materiały roratnie składają się z:

 • Obrazków dla dzieci na każdy dzień Rorat
  Pierwszego dnia dzieci otrzymają planszę, na której w wyznaczonych miejscach będą przyklejać obrazki otrzymywane każdego dnia Adwentu. Obrazki przedstawiają kolejnych bohaterów poznawanych podczas tegorocznych Rorat, czyli osoby, które w historii zbawienia czekały na Mesjasza. Na ich odwrocie zostały wydrukowane zadania oraz pytania na poszczególne dni Adwentu.
 • Zeszytu z kazaniami roratnimi (wersja papierowa lub PDF)
  Jest przeznaczony dla kapłana prowadzącego Roraty. Znajdują się w nim także propozycje zadań i pytań na każdy dzień oraz tekst piosenki roratniej „Wielkie czekanie” z nutami i akordami na gitarę.
 • Płyty CD (CD audio lub pliki mp3)
  Zawiera nagrania opowieści Świętego Joachima, dziadka Pana Jezusa przeczytane przez aktora Romana Michalskiego oraz piosenkę „Wielkie czekanie” w wykonaniu rodziny Szewcoaniołów. Jest także piosenka w wersji instrumentalnej.
 • Dekoracji do kościoła
  Przedstawia św. Joachima trzymającego zwój, na którym jest wypisane hasło tegorocznych Rorat: „Z narodzeniem Jezusa było tak…”.

  Zobacz też: Piosenka na Roraty 2022
« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama