Nowy numer 49/2020 Archiwum

Geje grozili mi śmiercią

Z dr. Paulem Cameronem, psychologiem, biegłym sądowym, prezesem Instytutu Badań nad Rodziną, rozmawia Joanna Najfeld.

Joanna Najfeld: Jest Pan zaskoczony atakami na Pana wykłady w Polsce?
Paul Cameron: – W Stanach też mamy wojujące media i środowiska presji. Chociaż nasze bardziej boją się procesów i nie piszą aż takich bzdur jak jedna z polskich gazet. Powinna zwolnić swoich riserczerów, bo ich kompetencje kończą się na przepisywaniu pomówień z gejowskich blogów. A na poważnie, to przykro mi, że totalitarna cenzura odradza się w Polsce.

Dziwi to Pana?
– Tak, to w końcu kraj „Solidarności”. Cały Zachód wam kibicował, jak obalaliście sowiecką dyktaturę. Macie drugą na świecie konstytucję. Przyjechałem do was porozmawiać. Nie spodziewałem się, że lewicowi ekstremiści mają tu aż taką władzę, że decydują, czego wolno słuchać studentom uczelni katolickiej.

A w Stanach jak jest?
– Mamy ogromny problem z terrorem politycznej poprawności w mediach, polityce, środowiskach naukowych, również na uniwersytetach. U nas nawet kandydatkę na miss Ameryki odpytuje się z wierności homoseksualnej propagandzie! Miss Kalifornii powiedziała, że dla niej osobiście małżeństwo to związek mężczyzny i kobiety. Łagodnie ujęła to, co większość mieszkańców jej stanu powiedziało w referendum na ten temat. Gejowski sędzia konkursu publicznie obrzucił ją wulgaryzmami. A potem dyrektor konkursu przepraszał za wypowiedź... tej młodej damy.

Ciarki przechodzą.
– Tak działa totalitaryzm. Ludzi o normalnych poglądach jest większość, proszę mi wierzyć! Ale padają ofiarą terroru ideologów. Akurat tu, w Polsce, doskonale to znacie. Wielu waszych bohaterów oddało życie za wolność narodu.

Geje mówią o Panu „wróg publiczny numer jeden”. Nie boi się Pan o siebie, o rodzinę?
– Nieraz grożono nam śmiercią. Nasze dzieci były dodatkowo chronione w szkole. Kiedyś zamordowano ich ulubione zwierzątko. Geje pryskali mnie krwią zakażoną AIDS i pluli na mnie. Ale Bóg zawsze był z nami.

A może jednak lepiej się nie wychylać?
– Jesteśmy w sytuacji kryzysowej. Jako cywilizacja popełniamy demograficzne samobójstwo i do tego szykujemy sobie nową, lewicową dyktaturę. Nie wolno siedzieć z założonymi rękami, bo będziemy współodpowiedzialni za kolejne tragedie.

Jakie?
– Już za 15–20 lat kryzys demograficzny spowoduje poważny chaos, a za 35 lat będzie Was dwa razy mniej niż teraz. Zdolni do pracy nie będą w stanie unieść ciężaru osób wymagających opieki. To nie teoria jak globalne ocieplenie. To matematyka.

A co do tego mają homoseksualiści?
– Generują ogromne koszty społeczne. Wielokrotnie częściej zapadają na choroby przenoszone drogą płciową i szerzą je. Dzięki edukacji profilaktycznej zmniejszyły się zakażenia HIV wśród narkomanów. Ale nie wśród gejów. Chociaż doskonale wiedzą, jak się zabezpieczać, wielu z nich ryzykuje zakażenie świadomie, a nawet celowo. A my za to wszystko płacimy.

« 1 2 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama