Zakonna szkoła estrady

Włochy. Setną rocznicę założenia włoskie urszulanki Świętej Rodziny uczciły w dość niecodzienny sposób, zakładając w Rzymie akademię kształcącą artystów estrady. Szkoła, która nosi nazwę „Star Rose Academy”, od 14 stycznia przyjmować będzie zapisy na pierwszy rok trzyletnich studiów.

Czesne wynosi 3 tys. euro rocznie. Dyrektorem artystycznym jest znana aktorka Claudia Koll, która porzuciwszy kilka lat temu karierę w filmach erotycznych, nawróciła się i występuje wyłącznie w imprezach kościelnych.

Przełożona zgromadzenia matka Carmela Distefano uważa, że show-biznes może być wykorzystany do przekazywania młodzieży pozytywnych wartości.

Dziękujemy, że z nami jesteś

To dla nas sygnał, że cenisz rzetelne dziennikarstwo jakościowe. Czytaj, oglądaj i słuchaj nas bez ograniczeń.

Czytasz fragment artykułu

Subskrybuj i czytaj całość

już od 14,90

Poznaj pełną ofertę SUBSKRYPCJI

Masz subskrypcję?
Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

W świecie