Nowy numer 49/2020 Archiwum

Świece przez Internet

ZIEMIA ŚWIĘTA. Za pośrednictwem nowo uruchomionej chrześcijańskiej strony internetowej: www.mirezo.com wierni z całego świata mogą za niewielką opłatą zamówić modlitwę w wybranej intencji i poprosić o zapalenie świecy w Bazylice Zwiastowania w Nazarecie.

Całą ceremonię można obejrzeć na żywo w Internecie. Po wejściu na wspomnianą stronę można znaleźć gotowy formularz, do którego należy wpisać podstawowe dane o osobie, za którą nadawca chce się modlić (przynajmniej imię), a także wybrać jedną z dziedzin, o które chce się prosić w modlitwie: szczęście, powodzenie, zdrowie, mądrość, rodzina, urodziny, miłość, władza, płodność, pamięć.

Można też napisać pełny tekst modlitwy. W kolejnych rubrykach należy podać datę, na którą zamawia się tę usługę, dane o sobie, potwierdzenie zamówienia i informacje o sposobie przekazania pieniędzy za zamówienie.

Według danych zawartych na wspomnianej stronie, Mirezo jest organizacją stawiającą sobie za zadanie umożliwianie chrześcijanom z całego świata udział w nabożeństwach w Ziemi Świętej. Organizacja zapewnia, że jest do tego upoważniona przez kierownictwo Bazyliki Zwiastowania.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama