Nowy numer 49/2020 Archiwum

Ogólnopolski Motylkowy Festiwal Radości

Harbutowice. Stowarzyszenie Debra Polska Kruchy Dotyk, zajmujące się niesieniem pomocy dzieciom chorym na rzadką genetyczną chorobę skóry, zwaną odklejaniem się naskórka – Epidermolysis Bullosa (EB), oraz ich rodzinom, organizuje 15 i 16 listopada 2008 roku I Ogólnopolski Motylkowy Festiwal Radości.

Jest to spotkanie integracyjne dla chorych dzieci i ich rodzin z muzyką, teatrem, konkursami. Festiwal ten ma zapoczątkować coroczną formę spotkania podopiecznych z kulturą i zabawą.

Udział w festiwalu zadeklarowały między innymi: dziecięco-młodzieżowy zespół „Ślązaczek” z Pałacu Młodzieży w Katowicach, Zespół Śląski „Optima”, znana piosenkarka Magda Anioł, a także dzieci i młodzież z Zaczarowanej Piosenki z Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” i dziecięce zespoły ze Szkoły Pod-stawowej w Łaziskach Górnych.

Patronem Festiwalu jest znana aktorka teatralna i telewizyjna Ewa Kutynia. Festiwal odbędzie się w miejscowości Harbutowice koło Skoczowa w restauracji „Mewa”. Dodatkowych informacji udziela: Joanna Michalska, członek Zarządu Stowarzyszenia, tel. 607-678-522

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama