Nowy numer 43/2020 Archiwum

„To czyńcie”

Władysławowo. Tegoroczne spotkanie na Górze Tabor we Władysławowie odbywa się pod hasłem „To czyńcie”. Jest ono wezwaniem do życia.

Przez cztery dni będziemy starali się odkrywać źródła owego życia. Spotkanie organizuje zgromadzenie zakonne Towarzystwo Chrystusowe dla Polonii Zagranicznej oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Duszpasterstwa Akademickiego „Razem”, działające przy Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie. Na spotkanie zaproszeni są studenci, młodzież ponadgimnazjalna. Dolna granica wieku to ukończone 16 lat. Osoby niepełnoletnie muszą mieć pisemną zgodę rodziców.

Spotkanie odbędzie się w terminie 3–6 lipca 2008. Na pomarańczowe pole namiotowe na granicy Władysławowa i Chłapowa najlepiej przyjechać do godz. 16.00. Koszt udziału w spotkaniu wynosi 50 zł. W ramach tego zapewniamy posiłki: w czwartek kolacja, w piątek i sobotę 3 posiłki i w niedzielę śniadanie.

Każdy uczestnik spotkania może wziąć udział w warsztatach. Zapisów na warsztaty można dokonać na miejscu w recepcji. W tym roku koncerty odbędą się we władysławowskim porcie, zagrają Sungeust i Kapela Przyjaciela.

Obowiązkowo trzeba mieć ze sobą namiot, karimatę i śpiwór. Przyda się też Pismo Święte. Program oraz szczegółowe informacje można znaleźć na stronie: www.goratabor.pl. Pytania można kierować na adres e-mail: info@goratabor.org

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama