Nowy numer 44/2020 Archiwum

Obrączka czystości w Hollywood

USA. 16-letnia gwiazda Hollywood Selena Gomez nosi obrączkę czystości. To znak, że chce poczekać z seksem do ślubu.

Selena rozpoczęła pracę w show¬ biznesie w wieku 10 lat. W USA znana jest jako gwiazda telewizyjnego show, nadawanego na Disney Channel, a także jako aktorka grająca główną rolę w serialu „Czarodzieje z Waverly Place”. Nagrała też trzy piosenki dla Walt Disney Records i teledysk do swojej piosenki „Cruella De Vil”.

Kiedy Selena miała 12 lat, poprosiła swojego ojca o obrączkę czystości. – Poszedł do kościoła i przyniósł mi ją po poświęceniu. Teraz podaje mnie za przykład dla innych – mówi Selena. – Ta obrączka nie znaczy, żebym chciała chodzić wokoło i mówić: „Patrzcie, co ja mam”. To obietnica, którą dałam sobie, swojej rodzinie i Bogu – mówi dziewczyna. Jeden z dziennikarzy pytał kiedyś Selenę, czy mama pozwala jej chodzić na randki. Odpowiedziała, że tak, i że była na kilku, ale musi wracać do domu przed północą.

Selena nie jest jedyną młodą gwiazdą show-biznesu noszącą obrączkę czystości. Posiada ją także zwycięż-czyni amerykańskiej edycji „Idola” Jordin Sparks oraz członkowie grupy rockowej Jonas Brothers. W USA młodzi noszący obrączki czystości tworzą ruch pod nazwą True Love Waits (Prawdziwa miłość czeka). Jego polskim odpowiednikiem jest Ruch Czystych Serc (www.rcs.org.pl).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama