Nowy numer 48/2020 Archiwum

Uzdrowiła mnie modlitwa

Święty Krzyż. O cudownym uzdrowieniu dzięki modlitwie przed relikwiami Krzyża Świętego opowiedziała 14 września kilkunastoletnia Agata – mieszkanka Lublina.

Swoje świadectwo złożyła przed ponad tysiącem osób konsekrowanych, uczestniczących w drugiej ogólnopolskiej pielgrzymce na Święty Krzyż.

Agata chorowała na zapalenie wątroby typu C. O uzdrowienie modliła się wraz z całą rodziną w kaplicy Oleśnickich, gdzie przechowywane są relikwie Krzyża Świętego. To było w lipcu tego roku. – Kiedy się modliliśmy, podszedł do nas jeden z nowicjuszy. Powiedział, byśmy napisali na kartce, za kogo mają się modlić ojcowie oblaci.

Następnie dał nam do ucałowania relikwie Krzyża Świętego – opowiadał ojciec Agaty. Dwa tygodnie później okazało się, że choroba ustąpiła. Wyniki badań potwierdziły, że Agata jest całkiem zdrowa. – Jesteśmy normalną rodziną. Chcieliśmy zostać anonimowi. Chcemy jednak dać nadzieję innym nieuleczalnie chorym – dodał.

Obecnie przygotowywana jest pełna dokumentacja medyczna uzdrowienia. Na temat ewentualnego cudu wypowie się także specjalna komisja kościelna.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama