Nowy numer 2/2022 Archiwum

Na krańce świata

Ich misją jest wspieranie misji. Papieskie Dzieła Misyjne przypominają, że powołaniem każdego katolika jest ewangelizacja.

Radom – członkowie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży uczestniczyli w rekolekcjach prowadzonych przez ks. Macieja Będzińskiego, dyrektora krajowego Papieskich Dzieł Misyjnych. Dżalalabad w Kirgistanie – siostra Ivana Cavallo przesyła do Polski pozdrowienia. Rzym – w prowadzonym online spotkaniu formacyjnym dla członków Dzieł Misyjnych z Europy, USA i Kanady bierze udział 37 osób, w tym s. Monika Juszka. To tylko kilka obrazków z grudnia. Papieskie Dzieła Misyjne od lat działają na rzecz ewangelizacji świata.

Dostępne jest 9% treści. Chcesz więcej? Wykup dostęp do całego materiału. Cena 1,23.

Wykupuję
Wykup dostęp do całego wydania:
Nowy numer 2/2022 . Cena 3,99.

Wykupuję.
i czytaj nawet 10 tekstów za darmo.
Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Jakub Jałowiczor

Dziennikarz działu „Polska”

Absolwent nauk politycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Zaczynał w radiu „Kampus”. Współpracował m.in. z dziennikiem „Polska”, „Tygodnikiem Solidarność”, „Gazetą Polską”, „Gazetą Polską Codziennie”, „Niedzielą”, portalem Fronda.pl. Publikował też w „Rzeczpospolitej” i „Magazynie Fantastycznym” oraz przeprowadzał wywiady dla portalu wideo „Gazety Polskiej”. Autor książki „Rzecznicy”. Jego obszar specjalizacji to sprawy społeczno-polityczne, bezpieczeństwo, nie stroni od tematyki zagranicznej.
Kontakt:
jakub.jalowiczor@gosc.pl
Więcej artykułów Jakuba Jałowiczora

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zobacz także