Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ma w tym roku wydać 19 mld zł na budowę i utrzymanie dróg. To o ponad 5 mld zł więcej niż dwa lata temu, choć zdarzały się lata, kiedy wydawano jeszcze więcej. W 2021 r. i kolejnym roku zapewne uda się zlikwidować kilka wąskich gardeł w krajowej komunikacji, czasem na tak istotnych drogach jak ta z Krakowa do Warszawy.
To dla nas sygnał, że cenisz rzetelne dziennikarstwo jakościowe. Czytaj, oglądaj i słuchaj nas bez ograniczeń.
Czytasz fragment artykułu
Subskrybuj i czytaj całość
już od 14,90 zł








