Nowy numer 8/2021 Archiwum

W tyglu opozycji

Pomimo problemów, jakich doświadcza, Platforma Obywatelska wciąż jest jedynym ugrupowaniem będącym w stanie odsunąć od władzy Prawo i Sprawiedliwość.

Platforma Obywatelska nie ma pomysłu na swoją obecność w polityce, ruch Szymona Hołowni przypomina mydlaną bańkę, która rośnie, ale przy niewielkim podmuchu może prysnąć, Lewica, po tym jak PiS udanie zagospodarował kwestie społeczne, brnie w obyczajowe skrajności, PSL jak zwykle lokuje się w centrum, co być może da szanse na przetrwanie, a Konfederacja coraz bardziej znika w cieniu radykalnej retoryki Solidarnej Polski.

Dostępne jest 15% treści. Chcesz więcej? Wykup dostęp do całego materiału. Cena 1,23.

Wykupuję
Wykup dostęp do całego wydania:
GN 7/2021 . Cena 3,99.

Wykupuję.
i czytaj nawet 10 tekstów za darmo.
Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Bogumił Łoziński

Zastępca redaktora naczelnego „Gościa Niedzielnego”, kierownik działu „Polska”.
Pracował m.in. w Katolickiej Agencji Informacyjnej jako szef działu krajowego, oraz w „Dzienniku” jako dziennikarz i publicysta. Wyróżniony Medalem Pamiątkowym Prymasa Polski (2006) oraz tytułem Mecenas Polskiej Ekologii w X edycji Narodowego Konkursu Ekologicznego „Przyjaźni środowisku” (2009). Ma na swoim koncie dziesiątki wywiadów z polskimi hierarchami, a także z kard. Josephem Ratzingerem (2004) i prof. Leszkiem Kołakowskim (2008). Autor publikacji książkowych, m.in. bestelleru „Leksykon zakonów w Polsce”. Hobby: piłka nożna, lekkoatletyka, żeglarstwo. Jego obszar specjalizacji to tematyka religijna, światopoglądowa i historyczna, a także społeczno-polityczna i ekologiczna.

Kontakt:
bogumil.lozinski@gosc.pl
Więcej artykułów Bogumiła Łozińskiego

 

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zobacz także