Nowy numer 3/2021 Archiwum

Nie bój się. Wierz tylko

Jakie są granice zawierzenia Bogu? Kiedy trzeba wziąć sprawy w swoje ręce? Czy można wierzyć w Boga i być człowiekiem małej wiary? Dlaczego w Ewangelii Jezus często uzależniał cud od czyjejś wiary? Zapraszamy na rozmowę z o. Wojciechem Jędrzejewskim OP.

Dominikanin o. Wojciech Jędrzejewski jest znanym duszpasterzem, ewangelizatorem i rekolekcjonistą, współtwórcą Dominikańskiego Ośrodka Kaznodziejskiego, autorem książek, znanym z internetowego Ewangeliarza oraz licznych audycji radiowych i programów TV. 11 grudnia będzie gościem na ŻYWO Aleksandry Pietrygi w kolejnym odcinku adwentowego cyklu "Objawiło się Życie".

Z ojcem Wojtkiem będziemy rozmawiać o tym, jakie są granice wiary i zwierzenia Panu Bogu. Kiedy trzeba wziąć sprawy w swoje ręce, a kiedy pozostawić wszystko Bogu. Dlaczego czasem Bóg próbuje naszą wiarę, prowadząc nas przez ciemną noc. Czy można wierzyć w Boga i być człowiekiem małej wiary. Dlaczego w Ewangelii Jezus często uzależniał cud od czyjejś wiary.

Transmisja LIVE dziś, 11 grudnia o 20.30 na naszym profilu facebookowym i na stronie Gosc.pl. Bądźcie z nami i udostępniajcie wydarzenie swoim znajomym. W komentarzach będziecie mieli możliwość zadawania na bieżąco pytań naszemu gościowi.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama