Nowy numer 32/2020 Archiwum

Ziołowe obrazki

Są bardzo efektowne. Odpowiednio oprawione pasują zarówno do wnętrz tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Jak zrobić je własnoręcznie?

Jeśli nie masz pomysłu, czym ozdobić ścianę pokoju czy kuchni, możesz zrobić obrazki z motywem roślinnym. Nie jest trudno stworzyć taki oryginalny ścienny zielnik. Można to zrobić tak, aby pasował do wnętrz w różnych stylach. Wszystko będzie zależało od wybranych roślin, ich układu oraz oprawy. Drewniana, rzeźbiona, przecierana lub postarzana ramka pasuje do stylów wiejskiego, rustykalnego i retro. Prostą – drewnianą, metalową czy plastikową, w różnych kolorach, z antyramą lub bez – można wykorzystać we wnętrzach współczesnych. Minimalistyczne będą odpowiednie we wnętrzach nowoczesnych.

Dostępne jest 32% treści. Chcesz więcej? Wykup dostęp do całego materiału. Cena 1,23.

Wykupuję
Wykup dostęp do całego wydania:
GN 30/2020 . Cena 4,00.

Wykupuję.
i czytaj nawet 10 tekstów za darmo.
Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Anna Leszczyńska-Rożek

Redaktorka działu „4 strony kobiety"

Absolwentka muzykologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Współzałożycielka Stowarzyszenia Śląska Kawiarnia Naukowa, w którym koordynowała projekty „Cztery żywioły" (cykl zajęć dla dzieci w gorszej sytuacji materialno-rodzinnej), wystawę fotografii naukowej „Mikro-Makro. Skale wszechświata" i cykliczne spotkania Śląskiej Kawiarni Naukowej w Katowicach. Autorka tekstów w miesięczniku „Mały Gość Niedzielny". Od 2018 r. w „Gościu Niedzielnym" prowadzi dział Cztery Strony Kobiety. Mama bliźniąt i żona Tomasza. Gra na skrzypcach w zespole Dobre Ludzie. Żegluje, eksperymentuje w kuchni, a od czasu do czasu wyrusza do dalekich krajów (m.in. Uganda, Islandia i Indie), by poznawać nowych ludzi, smaki, zapachy i miejsca.

Kontakt:
Więcej artykułów Anny Leszczyńskiej-Rożek

Zobacz także