Nowy numer 3/2021 Archiwum

Co robisz? Ona dosłownie stoi!

Wideo ukazujące zdziwienie i zachwyt matki w ciąży, gdy jej dziecko wyraźnie stoi w brzuchu, powróciło na portale społecznościowe.

Film pokazuje matkę Nami Cho, w dziewiątym miesiącu ciąży, gdy jej dziecko naciska na brzuch. 24-letnia matka była w ciąży z trzecim dzieckiem. Zachowanie córeczki w brzuchu zdziwiło ją, ale także zachwyciło. 

BABY STANDING IN THE WOMB! (9 months pregnant)
MIKE & NAMI plus

- Ona dosłownie stoi - powiedziała Nami w filmie.

- Co robisz? - zapytała swoją nienarodzoną córkę, głaszcząc brzuch. - Dziecko wyciąga nogi i mamy dziecko stojące w łonie - powiedziała. Nami, zaskoczona działaniami swojego dziecka, zawołała swoją rodzinę, by podzielić się z nimi cudem i radością.

Gdy film został opublikowany na YouTube w lipcu 2019 r., uzyskał ponad pół miliona wyświetleń.

10 czerwca 2020 r. ks. Frank Pavone, krajowy dyrektor Priests for Life, opublikował wideo na Twitterze. - Co jest ważne w tym filmie? To to, że pozwala nam dotknąć człowieczeństwa nienarodzonego dziecka, a to jest klucz do rozwiązania problemu aborcji - powiedział ks. Frank Pavone Life Site News.

Narodziny dziecka Nami pokazano we vlogu opublikowanym 12 lipca 2019 r. Nami i jej mąż Michael udali się do szpitala wczesnym rankiem 9 lipca na cesarskie cięcie. - Jestem jednocześnie podekscytowana i zdenerwowana - powiedziała Nami w drodze do szpitala. 

Dziecko zostało przywitane tego samego dnia w szpitalu ogólnym w Nowym Jorku. Kiedy mała Mina została po raz pierwszy podana matce, kamera uchwyciła radość Nami widzącą córeczkę po dziewięciu miesiącach. - Ma dołeczki - powiedziała Nami pieszcząc twarz swojej maleńkiej córki.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama