Nowy numer 23/2020 Archiwum

#Dajsłowo tylko do pólnocy

Dziś Niedziela Biblijna i Narodowe Czytanie Pisma Świętego. Przez cały dzień czekamy na Wasze zdjęcia z ulubionym fragmentem słowa Bożego.

Trwa nasza akcja biblijna pod hasłem #Dajsłowo. Tylko dziś do północy możecie przysyłać swoje zdjęcia z ulubionym fragmentem Pisma Świętego. Ważne, aby w jakikolwiek sposób zaznaczyć na nim fragment Pisma Świętego (wystarczy sam skrót odsyłający do konkretnego fragmentu Biblii, tzw. siglum biblijne) - koniecznie z hasztagiem #Dajsłowo.

Przysłaliście już do nas wiele zdjęć z oznaczonym fragmentem Pisma Świętego. Ale my jesteśmy zachłanni słowa Bożego, dlatego prosimy Was - przyślijcie jeszcze więcej! Wasze fotografie zbierzemy w jedną całość, którą opublikujemy w naszym serwisie na początku Tygodnia Biblijnego.

Zdjęcia z ulubionymi fragmentami Biblii przysyłajcie na nasz adres: gosc@gosc.pl, w temacie wpisując #Dajsłowo. Czekamy na Wasze zdjęcia do końca niedzieli 26 kwietnia.

 

Przesłanie materiałów jest równoznaczne z:
- udzieleniem nieodpłatnej zgody na ich publikację na stronach internetowych, których właścicielem jest Instytut Gość Media.
- oświadczeniem, że nadesłane treści są własnością nadsyłającego i nie naruszają praw osób trzecich – w tym autorskich praw majątkowych i przepisów dotyczących ochrony wizerunku.

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media z siedzibą w Katowicach (dalej „My”), dostępny pod adresem e-mail: sekretariat@igomedia.pl i nr tel.: (32) 251 18 07. Dane osobowe będą gromadzone na podstawie naszego uzasadnionego interesu prawnego tj. w celach związanych z komunikacją pomiędzy nami a Panią/Panem, przez okres niezbędny dla jej celów, a także na podstawie przepisów prawa: Ustawy prawo prasowe, w celu upublicznienia nadesłanych przez Panią/Pana materiałów w serwisach internetowych Instytutu Gość Media. W razie konieczności dane mogą być przekazane uprawnionym organom państwowym.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest konieczne ze względu na ww. cele.

Pełna treść Klauzuli informacyjnej

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:
 • filmo
  26.04.2020 20:50
  Ogladaj już dziś filmy bez limitów.
  Np. Psy 3 czy Gorący temat 2019....

  https://filmvod.pl

  Wystarczy założyć konto i je aktywować!
  Płacisz raz 20 zł oglądasz dożywotnie!
  Polecam jak najbardziej w tych trudnych czasach.
  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama