Nowy numer 22/2023 Archiwum

Zakonnik fryzjerem? Na dodatek udziela porad!

O. Andrzej Cebula choć zaznacza, że jest fryzjerem amatorem, to jednak jak można zobaczyć na filmiku instruktażowym, strzyże bardzo profesjonalnie.

Na swoim kanale na You Tube - Fryzjer Brand, kapucyn, ojciec Andrzej Cebula udziela porad fryzjerskich wszystkim tym, którzy w czasie kwarantanny potrzebują skrócić włosy członkom rodziny albo sobie. 

O. Andrzej  strzyże już od 24 lat. - W czasie postulatu najpierw zacząłem strzyc samego siebie, ale po jakimś czasie, gdy współbracia zobaczyli, że jakoś mi to wychodzi, zaczęli się do mnie zgłaszać. 

Gdy zakonnik trafił na studia do Lublina, w klasztorze przyjęło się, że jest "domowym" fryzjerem. 

Jak się ostrzyc w domu podczas kwarantanny? Poradnik fryzjerski - Brand
Fryzjer Brand

Dziś po tak wielu latach praktyki o. Andrzej mówi, że ma różne style strzyżenia i jest w stanie dostosować się do indywidualnych upodobań "klientów". 

W czasie kwarantanny postanowił podzielić się swoją wiedzą z tymi, którzy nie mają żadnej wiedzy w temacie fryzjerstwa, a muszą nagle stać się domowymi fachowcami w tej dziedzinie. 

- Ja jestem amatorem i to, co umieszczam w internecie, to filmiki dla początkujących - tłumaczy kapucyn. - Zamierzam pokazać wkrótce, jak można ostrzyc samego siebie oraz jak poprawnie operować nożyczkami fryzjerskimi.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast