Nowy numer 43/2020 Archiwum

Jak z dziećmi w domu dobrze przeżyć Triduum Paschalne

Aleksandra Pietryga i ks. Jarosław Ogrodniczak będą rozmawiać, jak przygotować się do najważniejszych w roku dni, w tak specyficznych warunkach, żeby nie zmarnować tego czasu. Zapraszamy dziś o 20.00.

To już pewne. Triduum Paschalne w tym roku będziemy przeżywać w domu. Nie przyjdziemy do kościołów, by uczestniczyć w liturgii poszczególnych dni. Nie przyjmiemy fizycznie Komunii św. Nie pokażemy naszym dzieciom ciemnicy, krzyża, Grobu Pańskiego.

Aleksandra Pietryga, dziennikarka Gość.pl i ks. Jarosław Ogrodniczak, proboszcz parafii Świętej Rodziny w Piekarach Śląskich, będą rozmawiać o tym, jak przygotować się do tych najważniejszych w roku dni, w tak specyficznych warunkach, żeby mimo wszystko nie był to czas zmarnowany?

Zapraszamy na transmisję dziś o 20.00 na naszym profilu facebookowym i na stronie Gość.pl.


Koronawirus zamknął w domu całe rodziny na wiele tygodni. Dziennikarka Gość.pl dzieli się sposobami na przetrwanie tej niełatwej sytuacji i metodami, które wypracowuje ze swoją rodziną. Jak pomóc dzieciom w edukacji domowej? Jak znaleźć czas na pracę zdalną? Jak zadbać o życie duchowe?

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama