Nowy numer 08/2024 Archiwum

Śpiewaczy grosz

Bądź jak panie z podlaskich miejscowości. Rób dobro. Tam, gdzie jesteś, i tak jak umiesz. Śpiewaczy grosz zmienia świat.

Koniec to już czasu kolędowania, a felieton od kolędowania niejako się zaczyna. Dlaczego? Bo koniec to początek. A początek dobry jest jak kula śniegowa. Toczy się, toczy i toczy. Zatacza coraz więcej kręgów, obejmuje dobre inicjatywy i ludzi. Warto dać się porwać.

Dostępna jest część treści. Chcesz więcej? Zaloguj się i rozpocznij subskrypcję.
Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Agata Puścikowska

Dziennikarz działu „Polska”

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2006 r. redaktor warszawskiej edycji „Gościa”, a od 2011 dziennikarz działu „Polska”. Autorka felietonowej rubryki „Z mojego okna”. A także kilku wydawnictw książkowych, m.in. „Wojenne siostry”, „Wielokuchnia”, „Siostra na krawędzi”, „I co my z tego mamy?”, „Życia-rysy. Reportaże o ludziach (nie)zwykłych”. Społecznie zajmuje się działalnością pro-life i działalnością na rzecz osób niepełnosprawnych. Interesuje się muzyką Chopina, książkami i podróżami. Jej obszar specjalizacji to zagadnienia społeczne, problemy kobiet, problematyka rodzinna.

Kontakt:
agata.puscikowska@gosc.pl
Więcej artykułów Agaty Puścikowskiej