Nowy numer 13/2020 Archiwum

Pilnowało go kilkadziesiąt osób, a podsłuchy były nawet w dziuplach drzew

Posłuchaj biografii kardynała Stefana Wyszyńskiego autorstwa Ewy K. Czaczkowskiej. Czyta Michał Chorosiński.

Takiego prymasa Bóg daje raz na tysiąc lat – tak o kardynale Stefanie Wyszyńskim mawiał papież Jan Paweł II. Na długo przed tym, jak Polak trafił na Stolicę Piotrową, polskie władze komunistyczne były świadome, jakiego formatu człowiekiem był kardynał Wyszyński i jakie zagrożenie stanowił dla struktur reżimowego państwa. Dlatego przez trzy lata internowały go w różnych miejscach kraju. Między innymi te wydarzenia Ewa Czaczkowska opisała dla "Małego Gościa" w książce przygotowanej specjalnie na tegoroczne roraty. Publikacja jest dostępna w formie audiobooka. Czyta ją Michał Chorosiński. Posłuchajcie:

"Będziesz miłował"
Audiobook o kard. Stefanie Wyszyńskim. Czyta Michał Chorosiński

Audiobook "Będziesz miłował" jest dostępny w naszym sklepie. Zapraszamy również księży i parafie do korzystania z roratnich materiałów przygotowanych przez "Małego Gościa".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama