Nowy numer 44/2020 Archiwum

Zapraszamy na "Serce Dawida"

Pełne pasji konferencje, gorące modlitwy uwielbienia, czas nasłuchiwania tego, co mówi dziś Duch do Kościoła modlącego się nad Wisłą, uczenia się jedności i przebaczenia? Takie jest od lat „Serce Dawida”. Konferencja odbędzie się w tym roku 19-20 października w ogromnej warszawskiej hali „Expo”.

W ubiegłym roku spotkanie, które zgromadziło dwa tysiące osób pobłogosławiło kilkunastu biskupów i papież Franciszek. Tematem tegorocznej konferencji zorganizowanej przez Macieja Wolskiego i Fundację 24/7 są słowa „Otrzymacie moją moc”.

Kogo usłyszymy? Biskupów Michała Janochę (Warszawa) i Andrzeja Siemieniewskiego (Wrocław), dominikanina Adama Szustaka, liderów dynamicznych wspólnot, (m.in. Krzysztofa Demczuka, Marcina Zielińskiego, Karola Sobczyka), Jeffa Eggersa zza Oceanu i Johannesa Hartla (wraz z żoną Juttą prowadzi Dom Modlitwy w Augsburgu, w którym od ośmiu lat modlitwa trwa nieprzerwanie 24 godziny na dobę). Wieczór Konfesjonałów płynnie przejdzie w całonocną Górę Modlitwę, której szczytem będzie niedzielna Eucharystia.

Zapisy na: https://24-7.org.pl

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama