Nowy numer 41/2019 Archiwum

Święty Józef: Strażnik skarbów

„Ojcowska” miłość Józefa z pewnością wpływała na „synowską” miłość Jezusa i wzajemnie — „synowska” miłość Jezusa wpływała na pewno na „ojcowską” miłość Józefa: jakże zatem zmierzyć głębię tej jedynej w swoim rodzaju więzi?

Te słowa pochodzą z adhortacji apostolskiej św. Jana Pawła II Redemptoris Custos. 15 sierpnia mija 30 lat od prezentacji dokumentu. Mówi on o roli, jaką odegrał św. Józef w historii zbawienia.

Na kolejnych stronach prezentujemy wybrane fragmenty adhortacji. Cały dokument jest dostępny tutaj:
Redemptoris Custos

Warto też przy tej okazji sięgnąć po szczególną modlitwę. Specjalnie na wakacje nagraliśmy „Telegram do św. Józefa”. Pobierz modlitwę audio na swój telefon. Módlmy się razem.

« 1 2 3 4 5 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL