Nowy numer 24/2019 Archiwum

W najnowszym "Gościu" m.in.:

dlaczego papież Franciszek zgodził się na pielgrzymki do Medjugorja i o patotreściach w internecie, a także:

 

Ciemna Strona Internetu (Tomasz Rożek)

Buszowanie w internecie może być pouczające. Ale można w tej wędrówce dojść do samego dna. Na samym dnie internetu bywają także nasze dzieci - alarmuje w najnowszym Gościu Tomasz Rożek. 37 proc. nastolatków w wieku 13–15 lat przyznaje, że regularnie ogląda patotreści w internecie. Prawie połowa dzieci w tym wieku ma z nimi kontakt co najmniej raz w tygodniu

 

Owce potrzebują pasterzy (rozmowa z abp.Henrykiem Hoserem)

Istniejący w Medjugorju kult Maryi Królowej Pokoju jest poprawny – mówi abp Henryk Hoser, wizytator apostolski w tym miejscu. Papież zgodził się na organizowanie oficjalnych pielgrzymek do Medjugorja. Skąd ta decyzja? Rocznie odwiedza tę niewielką miejscowość w Bośni aż 2,5 mln pielgrzymów. Te osoby potrzebują wsparcia duszpasterskiego. Po prostu owce potrzebują pasterzy… - mówi abp. Hoser.

 

Konsekwentnie i z rozwagą (Andrzej Grajewski)

„W kontekście zapowiedzi powołania państwowej komisji ds. pedofilii - pisze Andrzej Grajewski w najnowszym Gościu - warto mieć na uwadze, że jej działania będą kształtowały także relacje między Kościołem a państwem, tworząc precedensy trwalsze aniżeli funkcjonowanie samej komisji”.

« 1 »

Zobacz także

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Pobieranie... Pobieranie...

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL