Nowy numer 24/2019 Archiwum

Wracam do domu

– Gdybym miał ręce i nogi, teraz na pewno nie stałbym tu przed wami – mówi Nick Vujicic. Brutalna prawda? Nie. Radość człowieka, który zaufał Bożemu planowi.

Odwiedził 70 krajów, przemawiał do milionów ludzi, a przez media trafił do jeszcze większej rzeszy odbiorców. Nick Vujicic to jeden z najsłynniejszych mówców i ewangelizatorów na świecie. Obecnie prowadzi wykłady na temat niepełnosprawności, motywacji i wiary w Boga. Jego szczególnie trudna niepełnosprawność stała się największym atutem, który motywuje chrześcijan do zaufania Jezusowi oraz do walki z trudnościami życia codziennego. 36-latek urodził się z rzadką chorobą, znaną jako zespół tetra-amelia, która oznacza całkowity brak kończyn. Swój biologiczny defekt przekuł w wielki sukces – życie według prawd ewangelicznych, pełne miłości, sensu i satysfakcji. Jest autentyczny, a przez to niesamowicie skuteczny. W jego obecności i pod wpływem tego, co mówi, ponad milion osób przyjęło Jezusa jako swojego Pana i Zbawiciela.

Gospodarz, nie gość

Dostępne jest 21% treści. Chcesz więcej? Wykup dostępu do całego artykułu. Cena 1,23. Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji