Nowy numer 42/2020 Archiwum

Darmowy dostęp do Biblii Audio

Twórcy najdłuższego słuchowiska w Europie przygotowali niespodziankę dla 10 tys. osób.

Biblia Audio to 113 godzin słowa Bożego, interpretowanego przez polskich aktorów. W ubiegłym tygodniu twórcy projektu otrzymali Nagrodę Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” im. Włodzimierza Pietrzaka. Przyznanie wyróżnienia za doniosłe osiągnięcia w działalności formacyjnej, kulturalnej i społecznej wiązało się z gratyfikacją finansową w wysokości 10 tys. zł. Twórcy projektu postanowili przeznaczyć te pieniądze na 10 tys. kuponów rabatowych do aplikacji mobilnej. – Kupon rabatowy upoważnia do korzystania z Biblii Audio superprodukcji za darmo na wieki wieków amen – tłumaczy „Gościowi” Krzysztof Czeczot, pomysłodawca i realizator projektu.

Aby pobrać bezpłatny kupon należało wejść na stronę internetową www.bibliaaudio.pl/promocja. Po wpisaniu adresu e-mail został wygenerowany kod, którzy można było wykorzystać po zainstalowaniu aplikacji.

Od redakcji: Wszystkie kupony rozeszły się błyskawicznie, choć twórcy akcji wyznaczyli czas do 16 czerwca br. Cóż, tylko się cieszyć, że zainteresowanie słowem Bożym jest aż tak wielkie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama