Nowy numer 17/2019 Archiwum

Głód słowa

Spotkania autorskie, debaty, projekcje filmowe i mnóstwo dobrych książek. Za nami XXV Targi Wydawców Katolickich.

W Apokalipsie czytamy: „Poszedłem więc do anioła, mówiąc mu, by dał mi książeczkę. I rzecze mi: »Weź i połknij ją, a napełni wnętrzności twe goryczą, lecz w ustach twych będzie słodka jak miód«”. Jakie to mądre, jakie to wielkie! Książka jest najgenialniejszym wynalazkiem pod słońcem – mówił podczas otwarcia targów bp Józef Zawitkowski.

Z dnia na dzień w Arkadach Kubickiego gromadzi się coraz więcej osób. Krążący pomiędzy 170 stoiskami odwiedzający mają do wyboru ok. 12 tys. publikacji. Autorzy podpisują książki, czytelnicy dzielą się z nimi swoimi spostrzeżeniami. W tym czasie w salach Zamku Królewskiego i wystawionych przed nim namiotach toczą się dyskusje na temat najciekawszych pozycji.

Młody Wojtyła i Prymas Tysiąclecia

Dostępne jest 12% treści. Chcesz więcej? Wykup dostępu do całego artykułu. Cena 1,23. Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji