GN 2/2019 Archiwum

Jak zadbać zimą o włosy?

Czapki, szaliki, mróz i ogrzewanie w pomieszczeniach… Co zrobić, aby włosy zachowały zdrowy wygląd i nie zniszczyły się zimową porą?

Niskie temperatury na zewnątrz i ciepłe, suche powietrze w pomieszczeniach powodują, że trudniej zadbać o fryzurę w zimie. Do tego dochodzi noszenie czapek, szalików i płaszczy. Ciągłe ocieranie się włosów o okrycia zewnętrzne elektryzuje je i sprawia, że przestajemy panować nad napuszonymi, sterczącymi we wszystkie strony włosami. Jak zadbać o nie tak, aby mniej się elektryzowały, były miękkie i zdrowe?

Dostępne jest 8% treści. Chcesz więcej? Wykup dostępu do całego artykułu. Cena 1,23. Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy