Nowy numer 2/2019 Archiwum

Pomoc dla każdego!

Każdy mieszkaniec naszego kraju może uzyskać darmową pomoc prawną.

Masz skomplikowane i zadawnione problemy prawne – np. długi bankowe czy mieszkaniowe – a nie masz pieniędzy na adwokata i gubisz się w labiryncie urzędów? Jest dla ciebie pomoc – całkowicie bezpłatna! Specjaliści powiedzą, jaka jest twoja sytuacja w świetle prawa, przygotują plan i poprowadzą za rękę, gdy będziesz go realizować. To skutek nowego prawa, które efektywnie zacznie funkcjonować z początkiem nowego roku.

O co chodzi?

Dostępne jest 7% treści. Chcesz więcej? Wykup dostępu do całego artykułu. Cena 1,23. Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji